قیمت خرید و فروش بلوک سیمانی
 

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد ...

 

قیمت خرید و فروش بلوک سیمانی

در ساخت این بلوک‌ها سیمانی از دانه‌هایی مانند پوکه معدنی و پوکه ساختگی استفاده می‌شود‌. مقاومت بلوک‌های سبک با وجود کاهش وزن، در مقایسه با بلوک‌های معمولی، کاهش چشمگیری ندارد. بلوک‌های سیمانی به لحاظ شکل ظاهری به انواع توخالی باربر و غیر باربر و توپر و آجر بتنی و از نقطه نظر محل مصرف به دیواری توکار و نمادار، تیغه‌ای، ستونی و سقفی گروه بندی می‌شوند‌. بلوک‌های ویژه‌ای نیز برای دودکش، نعل درگاه، جدول خیابان‌ها و پیاده‌‌روها و فرش کف ساخته می‌شود.

فروش بلوک سیمانی مصالح ساختمانی 

  فروش بلوک سیمانی مصالح ساختمانی درسراسرتهران

شرکت پورتلند با توجه به نیاز بازار به فروش مصالح ساختمانی و مصالح ارزان در خدمت مشتریان می باشد.

02144134550 - 09123124540

شرکت پورتلند

بلوک سیمانی

همانطور که میدانید پخش مصالح ساختمانی پرتلند در خرید و فروش انواع بلوک سالها تجربه و سابقه کاری دارد و بنابر در خواست مشتریان خرید و فروش مصالح به صورت اینترنتی و با استفاده از فرم سفارش آنلاین را نیز در دست کار دارد.یعنی می توان گفت که مشتریان بدون حضور در محل پخش مصالح ساختمانی و تنها با پرکردن فرم سفارش آنلاین می توانند مصالح موردنظر خود را که در این فرم ثبت نمایند و این فرم را برای ما ارسال کنند تا کادر ما در کمتر از 24 ساعت فرم را بررسی نمایند و مصالح ساختمانی را برای شما در سراسر تهران و ایران ارسال نمایند.با پخش مصالح ساختمانی هانی بهترین تجربه ها در خرید و فروش مصالح ساختمانی را داشته باشید.