خرید آجر نما نسوز
 

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد ...

 

در خصوص تعریف لغوی و عامه پسند آجر نسوز ذکر این نکات ضروری است که آجر نسوز در اصل ساختاری از آجر میباشد که مقاومت دمایی بالایی داشته و در کاربرد اولیه آن برای مصارف صنعتی و کوره های ذوب استفاده میشد . آجرهای نسوز در واقع نوعی چینی هستند که از خاکهای نسوز تهیه می شود. چینی هم نوعی سرامیک مرغوب است که دارای ساختاری ظریفتر و متراکمتر از سفال است.
دمای پخت  آجرهای نسوز، حدود ۱۵۰۰ درجه سانتیگراد می باشد.مواد پایه آجر های نسوز امیران کانیهای معدنی خیلی خاص و پوکه های معدنی میباشند که نسوز هستند . یعنی مقاومت دمایی بالایی دارند . مواد اولیه تولید آجر نسوز را مواد نسوز مینامند که به مواد معمولا سرامیکی و غیره فلزی گفته میشود که میتوانند در درجه حرارتهای بالا پایدار باشند مواد نسوز باید قابلیت حفظ خصوصیات فیزیکی و شیمیایی مورد نظر را در درجه حرارتهای بالا و شرایط محیط عمل داشته باشند .برای یک مشتری عام دانستن اطلاعات فنی بالا نیاز نمیباشد و مشتری در هنگام خرید به نکات زیر توجه میکند . که آیا این آجر ها تغییر رنگ ندارند ؟ آیا شوره نمیزنند  و …. قدرت پایداری در درجه حرارتهای زیاد اگر چه یک عامل تعیین کننده برای گروه بندی یک ماده به عنوان یک دیر گداز می باشد ولی با این حال انتظار می رود که ماده نسوز در مقابل نیروهای مخرب دیگری که احیانا در شرایط عمل روبرو می شود نیز مقاوم باشد.این نوع آجر به دلیل اینکه از خاک نسوز مخصوصی در تولید آن استفاده می شود و همچنین روش تولید آن نیز با سایر آجرها متفاوت است (مانند درجه حرارت و زمان پخت)، دارای مشخصات بسیار ویژه و خوبی است و برای استفاده در نمای ساختمان بسیار مناسب می باشد.
چند کارخانه در ایران در تولید آجر نسوز فعالیت دارند که کارخانه فلاحتی از بهترین آنها می باشد. شرکت فلاحتی با سابقه و  حجم بالایی از انواع آجر نسوز را تولید می نماید. داشتن آزمایشگاههای کنترل کیفیت مجهز و نظارت دقیق بر عملکرد آنها سبب شده است تا علاوه بر استاندارد ایران دارای استانداردهای جهانی ایزو نیز باشد.
انواع آجر نسوز نما، صخره ای، رستیک و آجر نسوز کف از محصولات این شرکت می باشد که بسیار باکیفیت و قابل رقابت با انواع خارجی می باشند. برای خرید و فروش اینترنتی آنها با قیمت مناسب می توانید از طریق این سایت اقدام نمایید. 
 
خرید آجر نما نسوز
 
 

برای اطلاع ازقیمت انواع گچ و کافیست با بخش فروش پخش مصالح ساختمانی پرتلند تماس بگیرید . تا قیمت دقیق انواع گچ ب را به شما اعلام نمایید

فروش پنل گچی درتهران

  انواع دیوارپیش ساخته درسراسرتهران

  توزیع و تهیه مصالح در غرب تهران

شرکت پورتلند با توجه به نیاز بازار به فروش مصالح ساختمانی و مصالح ارزان در خدمت مشتریان می باشد.

02144134550 - 09123124540

 فرم سفارش آنلاین

شرکت پرتلند