خرید آجر نما نسوز درتهران
 

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد ...

خرید آجر نما نسوز درتهران

آجر نسوز از خاک چینی (kaolin) و نسوز تشکیل شده است. به دلیل استفاده از خاک چینی در آن ها، دارای ساختاری بسیار ظریف و متراکم می باشند.

 

انواع آجرهای نسوز در دمای حدود 1500 درجه سانتی گراد تولید می شوند و در مقایسه با انواع آجرهای نما، از نظر مقاومت و ماندگاری متمایز می باشد. آجرهای نسوز نما، به خاطر مقاومت بسیار بالا در مقابل شوره و تغییر رنگ، به خوبی توانسته اند در ساختمان سازی جایگاه ویژه ای کسب نمایند.
ویژگی های اصلی اجر نسوز، حفظ ویژگی های فیزیکی و شیمیایی در دماهای بالا می باشد. از این رو در ابتدا، استفاده از آن ها در شومینه ها و کوره ها بسیار متداول بوده، و امروزه علاوه بر استفاده در دیواره ی کوره ها، به خاطر ماندگاری آن ها در تمام شرایط آب وهوایی، در ساخت و معماری نماهای داخلی و خارجی ساختمان ها نیز به شکل روز افزونی توسعه یافته است.
خاک نسوز موجود در اجرهای نسوز، دارای کانی های معدنی خاص و نسوز بوده و همین کانی ها باعث مقاومت چشمگیر انواع محصولات نسوز شده است. از آنجایی که آجرنسوزنما دارای ترکیبات فراوانی می باشد، در رنگ‌بندی‌های بسیار متنوع و زیبا تولید می شوند. همین موضوع باعث شده است که طراحی و معماری داخلی و خارجی نمای ساختمان ‌ها با استفاده از آجرهای نسوز نما، با نوآوری و خلاقیت های منحصر به فردی همراه باشد.
مقاومت بالا، زیبایی و ماندگاری انواع آجرهای نسوز در ساختمان سازی، باعث شده است که بهترین انتخاب متخصصان و دست اندرکاران عرصه ساختمان سازی باشد. 
رنگدانه‌ های مختلف موجود در انواع آجرهای نسوزنما، ترکیب‌ های بسیار خاص و چشمگیر را شکل می دهند و موجب جذابیت بیشتر نمای داخلی یا خارجی ساختمان ها می گردند. همچنین اجرهای نسوز، عایق سرما و گرما هستند و می‌توانند از اتلاف انرژی در فصل های مختلف سال جلوگیری نمایند. البته به این نکته نیز باید توجه داشت که واژه ی "نسوز" صرفا به معنای مقاومت کامل اجرهای نسوز در برابر آتش سوزی نیست، بلکه مقصود مواد معدنی موجود در ترکیبات آن می باشد.
با کاربرد آجرهای نسوز در معماری نمای داخلی و بیرونی ساختمان ها و خانه ها می توانید این اطمینان را داشته باشید که بناهای ایجاد شده در دراز مدت، ماندگار مانده و هیچ گونه پوسیدگی و شکستگی در آن ها ایجاد نمی شود. در واقع انواع آجرهای نسوز با توجه به استانداردهای بین المللی تولید می شوند، که حاکی از استفاده از مواد معدنی و طبیعی، ثبات رنگ در برابر اشعه های آفتاب، مقاوم در برابر ضربه ها و خراشیدگی ها در دراز مدت می باشد.
مزایای استفاده از آجر نسوز:
زیبایی چشمگیر و منحصر به فرد                                                                                                                   
مقاومت در برابر گرما و حرارت بالا
عایق صوتی
وزن پایین و سبک
استحکام و مقاومت بالا
ماندگار و با دوام
اتصال راحت و مناسب با سازه
امکان بهره بردن از خشت‌ های شکسته و نیمه شکسته‌ در ساختمان
تنوع رنگی بالا
تنوع در سایز و اندازه
عایق در برابر سرما و گرما
مقاوم در برابر فرسایش و افتادگی نما
عدم نیاز به اسکوب و نگه دارنده
دارای تنوع بالایی در کاربرد و الگوی چیدمان
عدم شوره یا سفیدک زدن نما
سازگار با محیط زیست
عدم نیاز به ابزارهای خاص در زمان اجرا
رنگ طبیعی و ثابت در برابر اشعه ی خورشید
همخوانی با هنر معماری ایرانی
مقاومت در برابر آتش سوزی
مقاومت در برابر ضربه و خراشیدگی
جذب آب پایین

جهت خریداجرنما نسوز با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

02144134550  - 09123124540

-