فروش سیمان پاکتی
 

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد ...

فروش سیمان پاکتی

سیمان، یک ماده مهم در ساخت و ساز و امور عمرانی است. سیمان در کیفیت ها و بسته بندی های مختلفی عرضه می گردد که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند. به طور کلی، دو نوع سیمان وجود دارد: یکی سیمان سیاه یا سیمان خاکستری، و دیگری سیمان سفید. معمولا هر کدام از انواع سیمان، یعنی سیمان سفید و سیمان سیاه، در دو نوع فله ای و پاکتی عرضه می گردد.
علت این امر، نوع خریداران آن می باشند. توجه به این نکته ضروری است که کیفیت سیمان پاکتی و سیمان فله ای تفاوتی با هم ندارند. معمولا خریدار سیمان پاکتی، سازندگان پروژه های ساختمانی و یا عمرانی با حجم کوچک می باشند. اما قیمت سیمان فله ای، به دلیل خرید در حجم بالا و عدم وجود هزینه بسته بندی، معمولا پایین تر از قیمت سیمان پاکتی است. خریداران سیمان فله، معمولا سازندگان پروژه های بزرگ ساختمانی و پروژه های عمرانی بزرگ می باشند. 
سیمان سفید، در انواع مختلفی عرضه می گردد. نوع فله ای آن در بازار موجود ست. اما نوع بسته بندی شده آن دارای انواع مختلفی است. سیمان سفید پاکتی 25 کیلویی، سیمان سفید پاکتی 40 کیلویی و سیمان سفید پاکتی 50 کلیویی انواع مختلف سیمان سفید هستند که در بازار تولید می گردند. دلیل اینکه سیمان سفید در پاکت های 25 کیلویی، 40 کیلویی و سیمان پاکتی 50 کلیویی عرضه می شود، این است که مصرف سیمان سفید به نسبت سیمان سیاه بسیار کمتر است. معمولا سیمان سفید در بند کشی ها، نما کاری و ساخت موزاییک کاربرد ویژه دارد. 
سیمان سیاه فقط در پاکت های 50 کیلویی عرضه می گردد. سیمان پاکتی 50 کیلویی و سیمان فله هر دو دارای کیفیت های مختلفی هستند که مقاومت اصلی ترین شاخصه آن است.

برای خرید سیمان، استعلام قیمت سیمان پاکتی در تهران با کارشناسان ما تماس بگیرید.
02144134550   -09123124540 
 02144134550