قیمت جدید بلوک پوکه ای
 

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد ...

قیمت جدید بلوک پوکه ای

بلوک سیمانی یکی از مصالح پر مصرف می باشد که برای سفت کاری و دیوارکشی کاربرد بسیاری دارد . متریال مصرفی بلوک سیمانی ماسه و سیمان می باشد . امروزه نوعی دیگر از بلوک سیمانی مرسوم شده با عنوان بلوک سیمانی سبک که از پوکه و سیمان تشکیل میگردد. 
بلوک سیمانی سبک بیشتر برای تیغه بندی آپارتمانها و برجها که فاکتور وزن یکی از فاکتورهای مهم ساختمان به حساب می آید کاربرد بیشتری دارد . از طرفی بلوک سیمانی سبک عایق حرارتی و صوتی نیز میباشد .
این محصول برای اجرای دیوارها و تیغه های آپارتمانها و برج ها و سازه های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد که نسبت به مصالح مشابه از قبیل آجر و سفال دارای مزایای بسیاری می باشد. 
مواد تشکیل دهنده بلوک سیمانی یا بلوک سبک:
این محصول (بلوک سیمانی یا بلوک سیمانی سبک )فقط از پوکه و سیمان تشکیل می گردد و هر مواد دیگری باعث کاهش کیفیت محصول می گردد که البته در قیمت بلوک سیمانی سبک بسیار تاثیر گذار میباشد بخاطر همین امر میباشد که گاهی اوقات بعضی از فروشندگان قیمت بلوک سیمانی سبک پوکه ای را کمتر اعلام میکنند  .
مزایای استفاده از بلوک سیمانی سبک پوکه ای:
1.بلوک سیمانی باعث تسریع در اجرا و ساخت پروژه های ساختمانی
2.بلوک سیمانی باعث کاهش قیمت و پرتی کمتر نسبت به مصالح مشابه
3.بلوک سیمانی باعث عایق حرارتی
4.بلوک سیمانی باعث عایق صوتی
5.بلوک سیمانی باعث کاهش بار مرده ساختمان
6.بلوک سیمانی باعث بازدارنده گی رطوبت و نم
7.بلوک سیمانی باعث حذف یا کاهش لایه گچ و خاک دیوارها میشود
8.بلوک سیمانی مقاوم در برابر یخ زدگی میباشد
9.بلوک سیمانی مقاوم دربرابر آتش و PH نزدیک به نرمال
10.بلوک سیمانی تراکم ناپذیری تحت فشار ثابت و دائمی

شما میتوانید با خرید مستقیم  بلوک سیمانی از کارخانه تولیدی بلوک سیمانی واسطه ها را حذف نموده و کالای خود را بدون واسطه با قیمت مناسب و کیفیت عالی تحویل بگیرید.

یا با شماره زیر تماس حاصل نمایید.فقط درتهران
02144134550  -09123124540

09123124540