ارائه انواع مصالح ساختمانی
 

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد ...

مزایای بلوک‌های پوکه ای

وزن کم

با استفاده از بلوک‌هاي سبک پوکه معدنی، به دليل وزن کم و سهولت کار، هزينه و زمان اجراء کاهش مي‌يابد و حمل و نقل آسان مي‌گردد. همچنين سبکي اين بلوک‌ها نقش مؤثري در کاهش وزن ساختمان دارند. از آنجا که نيروي زلزله وارد بر سازه، رابطه مستقيم با وزن سازه دارد با استفاده از بلوک پوکه ای نيروی مؤثر زلزله و در نتيجه ابعاد سازه کاهش میيابد. وزن ديوار چيده شده با بلوک پوکه ای در مقايسه با مصالح سنتي مانند آجر 5/2 برابر کمتر است

عايق حرارتي

بر اساس آزمايشات مرکز تحقيقات ساختمان و مسکن بتن سبکدانه پوکه معدنی داراي ضريب هدايت حرارتي 0.17w/m.k میباشد. بلوک پوکه معدنی ، ساخته شده از بلوک سیمان و پوکه معدنی ، لايه عايق حرارتی مناسبی را براي ديوارها به ارمغان مي‌آورد. استفاده از بلوک پوکه قروه در عايقکاري ديوارهاي پيرامونی، مورد تأييد سازمان بهينه‌سازي مصرف سوخت کشور قرار گرفته و بدون استفاده از هر گونه عايق ديگري، ديوار چيده شده با بلوک پوکه معدنی به عنوان ديوار عايق همگن محسوب شده و الزامات مبحث 19 مقررات ملی ساختمان را تأمين مي‌نمايد.

عايق صوتي

به طور کلي در موادي که تخلخل وجود دارد انرژی ذرات هوايي که در اثر صوت به داخل حفره مي‌رود و از آن خارج میشود، به دليل ايجاد اصطکاک مستهلک شده و به گرما تبديل مي شود. ويژگي سطح بلوک پوکه و خواص دانه‌هاي پوکه معدنی باعث جذب صوت میگردد. بر اساس نتايج مرکز تحقيقات ساختمان و مسکن،‌ميزان افت صدا در ديوار ساخته شده از بلوک پوکه به ضخامت cm15 برابر با 46 دسي‌بل است. از اينرو با استفاده از بلوک پوکه معدنی در ديوار چيني الزامات مبحث 18 مقررات ملي ساختمان برآورده خواهد شد.

مقاومت

بلوک‌ها پوکه قروه طبق آخرين استانداردهاي موجود توليد مي‌شوند و داراي مقاومت مطلوب در برابر بارهاي وارده هستند. پايين بودن مدول کشسان اين بلوک پوکه ا ی به عنوان اجزاء پرکننده در ساختمان‌هاي مناطق زلزله خيز موجب افزايش دورة نوسانی ساختمان و به عبارت ديگر کاهش نيروی زلزله وارد بر ساختمان مي شود.

کارپذيری فيزيکی و کارپذيری با انواع ملات

عمليات برش، ميخ کوبي، سوراخ کاري و شيارزني مسيرهاي کابل و لوله‌هاي تأسيساتي بر روي بلوک‌هاي پوکه معدنی به راحتي انجام مي‌شود. بلوک‌هاي پوکه معدنی قروه به آساني با فرز بريده مي‌شوند و در صورت استفاده از تيشه تنها از محل ضربه مي شکنندکه اين ويژگي باعث کاهش پرت مصالح به ميزان چشمگيري مي شود. اجرای انواع ملات و اندودهاي متداول بر روي بلوک پوکه معدنی به دليل بافت زبر رويه بلوک و جذب آب مناسب آن به آساني انجام‌پذير است. به دليل نزديکي ضريب انبساط حرارتي پوکه معدنی با ملات و نيز افت خزش ناچيز آن، از ايجاد ترک در ملات و اندود در دراز مدت جلوگيري مي‌شود.

مقاوم در برابر آتش

مقاومت اجزاي سازه‌اي در برابر آتش سوزي بر اساس مدت زماني سنجيده مي‌شود که اين اجزاء مي‌توانند آتش را بدون سوختن و فرو ريختن تحمل کنند. دانه‌هاي پوکه معدنی در دماي c122000 توليد مي‌شوند و مي‌توانند شوک حرارتي تا دماي c121000 را تحمل نمايند و فرآورده‌هاي پوکه معدنی به ويژه اجزاء بتني ساخته شده با اين دانه‌ها مقاومت خوبي در برابر آتش دارندکه اين امتياز حافظ امنيت جاني ساکنين در آتش سوزيهاي احتمالي مي‌باشد.

برای اطلاع ازقیمتگچ سمنانو کافیست با بخش فروش پخش مصالح ساختمانی پرتلند تماس بگیرید . تا قیمت دقیق دیوارگچی را به شما اعلام نمایید

فروش پنل گچی درتهران

  انواع دیوارپیش ساخته درسراسرتهران

  توزیع و تهیه مصالح در غرب تهران

شرکت پورتلند با توجه به نیاز بازار به فروش مصالح ساختمانی و مصالح ارزان در خدمت مشتریان می باشد.

02144134550 - 09121066887 

 فرم سفارش آنلاین

شرکت پرتلند

برچسب:بلوک سیمانی-بلوک سفالی-بلوک سبک-بلوک سیمانی سبک-بلوک سقفی

سایرمطالب مرتبط:

مزایای بلوک پوکه ای

قیمت بلوک پوکه ای

بلوک پوکه ای