خرید سیمان پاکتی در تهران
 

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد ...

برای خرید سیمان پاکتی در تهران شرکت پخش مصالح ساختمانی هانی با بالاترین کیفیت و مرغوبیت در خدمت سازندگان و مشتریان عزیز می باشد. شرکت مصالح ساختمانی در زمینه خرید و فروش انواع مصالح ساختمانی از جمله گچ، آهک، انواع سیمان، قیر و ... سفارش تلفنی و آنلاین ثبت می نماید. برای خرید سیمان پاکتی درتهران با بسته بندی متناسب با نیاز سازندگان شرکت ما آماده می باشد.


 تعریف سیمان


سیمان به ماده ای گفته می شود که توانایی چسباندن ذرات شن و ماسه را با هم دارد. با ایجاد جسم یکسان و محکم از ذره های سازنده و در تهیه بتن و یا ملات، به عنوان پر فایده ترین و با کاربرد ترین مصالح در صنعت ساختمان را دارد. سیمان به ترکیب مصالح آهکی، رس، سلیس و اکسید هایی با درجه بالا تولد می شود. سیمان فرآورده ای شیمیایی می باشد که درصورتی که با آب مخلوط گردد سفت می شود. به ماده ای که به دست می آید در مواجه با رطوبت با دوام و مقاوم می باشد. سیمان به دلیل استفاده در راهسازی، سد سازی و همین طور ملاتی برای چسباندن پر کاربردترین محصول ساختمان سازی به حساب می آید. 


انواع سیمان


انواع سیمان با توجه به استاندارد ایران بر اساسASTM  به 5 تیپ تقسیم بندی می شود. عبارتند از:
سیمان پرتلند معمولی
سیمان پرتلند اصلاح شده
سیمان پرتلند زود سخت شونده
سیمان پرتلند با حرارت کم
سیمان پرتلند ضد سولفات
وسایل مورد نیاز برای تولید و ساخت این 5 نوع سیمان بالا بسیار نزدیک به هم می باشد، بیشترین اختلاف این 5 گروه در درجه حرارت کوره است. سیمان تهران با کیفیت بالا از جمله محصولات شرکت می باشد.
سیمان ها براساس ویژگی هایی که دارند، مصارف گوناگون دارا می باشند.
یکی از موارد که  باید در نگهداری سیمان دقت کنید، سیمان براساس جذب آب، فاسد می گردد. به همین دلیل مدت زمان طولانی در مجاورت رطوبت انبار قرار نگیرد. 
شرکت پرتلند با سالها تجربه در توزیع و تهیه مصالح در تهران فعالیت دارد. و بهترین خدمات را در زمینه تهیه مصالح ساختمانی به مشتریان خود عرضه می کند.


تلفن : 02144134550 - 09123124540
فروش مصالح ساختمانی هانی