شرکت سیمان تهران در سال ۱۳۳۳ با سرمایه ۸۵ میلیون ریال به ثبت رسید. اولین واحد تولیدی آن در سال ۱۳۳۵ با ظرفیت ۳۰۰ تن در روز آغاز به کار نمود
و به تدریج با راه اندازی ۶ واحد تولیدی دیگر تا سال ۱۳۶۵، ظرفیت خود را به ۹۶۰۰ تن در روز افزایش داد. شرکت سیمان تهران در نهایت در سال ۱۳۸۵ با احداث واحد ۳۴۰۰ تنی در روز و متوقف نمودن سه خط قدیمی میزان تولید کلینکر این شرکت به ۱۲۱۰۰ تن در روز افزایش یافت.
هم اکنون شرکت سیمان تهران در حال احداث واحد جدید با ظرفیت ۳۴۰۰ تن می باشد که با راه اندازی آن تولید این شرکت به ۱۵۵۰۰ تن در روز خواهد رسید.
شرکت سیمان تهران به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان سیمان در داخل کشور، مصمم است با ایجاد توازن در نیازهای ذینفعان خویش و محور قرار دادن نیازها و انتظارات مشتریان و پایداری اقتصادی سازمان در جهت گیری ها، بی وقفه در راستای دستیابی به اهداف تعیین شده در سند چشم انداز خویش تلاش نماید.
شرکت پرتلند به طور مستقیم با شرکت سیمان تهران  در ازتباط است و بدون واسط سیمان تهران را با قیمت های مناسب بفروش می رساند که مشتریان می توانند در این رابطه یعنی خرید و فروش سیمان با شرکت پرتلند تماس بگیرند و یا با استفاده از سفارش آنلاین سفارشات خود را ثبت نمایند و در کم ترین زمان آن را دریافت کنند.
برای خرید و فروش سیمان به صورت فله ای و یا کیسه ای با شرکت پرتلند تماس بگیرید.
شرکت پرتلند با سالها تجربه در توزیع و تهیه مصالح در تهران فعالیت دارد. و بهترین خدمات را در زمینه مصالح ساختمانی به مشتریان خود عرضه می کند.
 

تلفن : 02144134550 - 09123124540

فروش مصالح ساختمانی هانی