پودرسنگ قم


پودر سنگ قم

کارخانه پودرسنگ قم یکی از کارخانجات پیشرفت و مدرن می باشد که تمام وسایل مدرن را درکارخانه خود دارد .

انواع محصولات موجود در این کارخانه :

پودر سنگ فله سوپر و معمولی

پودر سنگ در کیسه 30 کیلویی سوپر و معمولی

پودر سنگ در کیسه 15 کیلویی سوپر و معمولی

می باشد.

پودر سنگ این شرکت به دلیل کیفیت عالی و ممتاز آن، دارای چسبندگی فوق العاده  می باشد که پس از کار به هیچ وجه ترک بر نمی دارد و تحت هیچ شرایطی دچار شوره زدگی یا تغییر رنگ نمی شود. 
فروش انواع پودر های سنگ ممتاز و درجه یک به صورت فله ای و کیسه ای در صنایع سنگ هیراد .
خط توليد پودر سنگ شامل سنگ شكن فكي و آسياب چكشي الواتورهاي مربوطه و سرند مي باشد. مواد اوليه ورودي پس از خردايش اوليه به آسياب انتقال يافته و پودر مي گردد.

همانگونه که از نام آن مشخص است از کوبیده شدن انواع کانی های معدنی موجود در طبیعت نظیر سنگ آهک یا کربنات کلسیم, مرمریت, گرانیک, سنگ آهن, سنگ نقره و ... به دست می آید. این ماده دارای کلیه خواص کانی کوبیده شده بوده با این تفاوت که به دلیل دارا بودن سایز بندی پودری و میکرونیزه و افزایش سطح تماس, علاوه بر اینکه خواص موجود در آن کاملا در دسترس می باشد همچنین در صنایع مختلف به راحتی بکار گرفته می شود.

 

بیشترین کاربرد خاک سنگ در صنایع ساختمانی سازی است که از آن برای ترکیب با سایر مصالح ساختمانی مانند سیمان, گچ, سیمان سفید و ... استفاده می شود زیرا علاوه بر اینکه دارای چسبندگی بسیار زیادی بوده و استحکام سازه را افزایش می دهد, همچنین مانع از ترک خوردن سیمان پس از خشک شدن می شود.

شرکت پرتلند به عنوان نمایندگی خرید و فروش پودرسنگ‌ قم و انواع پودرسنگ  را درشرکت خود دارد و با قیمتی مناسب بفروش می رساند.

برای تهیه پودرسنگ  در شرکت پرتلند می توانید به صورت حضوری از شرکت پرتلند خرید نمایید و یا به صورت اینترنتی و با ثبت سفارش آنلاین خرید خود را انجام دهید .

شرکت پرتلند سالهاست که در خرید و فروش پودرسنگ  تجربه دارد.

پل های ارتباطی مشتریان با شرکت پرتلند

تلفن : 02144134550 حسیـــــن فلاحتــــی

شرکت پرتلند به عنوان نمایندگی خرید و فروش پودرسنگ‌ قم انواع پودرسنگ قم را درشرکت خود دارد و با قیمتی مناسب بفروش می رساند.

برای تهیه پودرسنگ قم در شرکت پرتلند می توانید به صورت حضوری از شرکت پرتلند خرید نمایید و یا به صورت اینترنتی و با ثبت سفارش آنلاین خرید خود را انجام دهید .

شرکت پرتلند سالهاست که در خرید و فروش پودرسنگ قم  تجربه دارد.

پل های ارتباطی مشتریان با شرکت پرتلند

02144134550 - 09123124540