گچ حریر

 

در تولید گچ حریر محصول پس از دانه بندی ابتدا دانه های درشت تر- سنگ گچ - را با کوره هایبرن و دانه های ریزتر – خاک گچ – را با کوره لوبرن به صورت مجزا با حرارت غیر مستقیم پخت کرده و سپس محصول خروجی ازدو کوره را با یکدیگر مخلوط می کنیم تا برای آسیاب آماده شود. به دلیل نوع کاربرد و مصرف، این محصول بعد از پختن و آسیاب شدن با استفاده از دستگاه مخصوص پودرسازی با مش 80 تولید و پس از بسته بندی به بازار عرضه می شود.
 
مزایای گچ حریر :
 
گيرش اوليه 8- 12 دقيقه، گيرش ثانويه 20 تا 30 دقيقه
قابلیت رطوبت پذیرب پایین
مناسب با هرگونه اقليم وآب وهوا
عدم نياز به الک
مقاومت وسختي بالا
قابلیت تولید در مش 80
 
موارد مصرف:
سفید کاری ، پرداخت
 
بهترین شرایط نگهداری:
در محل خشک و دور از رطوبت و با فاصله مناسب از زمین ، در انبار نگهداری شود .می بایست طی یک سال از تاریخ تولید مصرف شود حداکثر 20 کیسه را می توان در یک پالت نگهداری کرد . در نظر نگرفتن این شرایط و قوانین باعث از بین رفتن کیفیت و خصوصیات محصول می شود.

 

پخش مصالح ساختمانی هانی  با هدف عرضه بهترین و مرغوبترین گچ ساختمانی وصنعتی فعالیت می نمایید این شرکت همواره در تلاش است مصالح ساختمانی که بفروش می رساند  مطابق بااستانداردهای جهانی وکیفیت برتر تهیه و عرضه نمایید.

در همین راستا باکادری مجرب وکار آزموده همواره به فعالیت و اطلاع رسانی خود جهت جلب رضایت مشتریان تلاش روز افزون می نماید و تا به حال توانسه در توزیع و تهیه مصالح در تهران موفق باشد .

با شماره‌های زیر برای پخش مصالح ساختمانی هانی در تماس باشید. 

02144134550 - 09123124540