آجرسفال فوم دار
 

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد ...

تولید و عرضه آجرسفال عایقدار را میتوان به گامی موثر در زمینه ارتقا سطح کیفی صنعت ساختمان سازی کشور برشمرده و این محصول را در ردیف یکی از بهینه ترین و کارسازترین مصالح موجود در بازار قلمداد نمود. چرا که با بکارگیری این تیغه عایق شده در نهایت و پس از اتمام کار جداره ایی از جنس یونولیت در بخش میانی دیوار خواهیم داشت که این جداره یونولیتی علاوه براینکه به عنوان عایقی ویژه تا مقدار قابل ملاحظه ایی از هدر رفت انرژی جلوگیری مینماید. بلکه همچنین به عنوان عایق صوتی یکپارچه و حائلی غیرقابل نفوذ از نفوذ اصوات از محیط بیرون ساختمان به فضای داخلی و بالعکس جلوگیری کرده و در نهایت  فضای داخل ساختمان شما را به فضایی ایده ال  و مطابق با معیارهای روز ساختمان سازی مدرن تبدیل خواهد نمود.

برای این منظور حفره ها و فضای خالی درون تیغه که یکی از مهمترین راههای تبادل انرژی داخل ساختمان با محیط خارج بوده و نهایتا منجربه اتلاف انرژی و انتقال اصوات میگردد به وسیله فوم عایق پر و مسدود میگردد. امیدست روزی فرارسد که همگی ما به مسئله هدر رفتن انواع انرژی (که مطمئنا منابع بعضی از آنها غیرقابل بازگشت و بازسازی هستند) بیشتر اهمیت داده و به این نکته بالاخص در راستای ارتقاء سطح کیفی اصول ساختمان سازی در تمام مناطق کشور دقت بیشتری داشته باشیم. و به این نکته توجه بیشتری داشته باشیم که : برآورد خسارات و هزینه های ناخواسته هدر رفت انواع انرژی از هزینه جلوگیری و مقابله با راههای اتلاف انرژی به مراتب بیشتر و سرسام اورتر خواهد بود.