دیوار گچی فوم دار
 

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد ...

پانل‌های گچی خشک بعنوان یک ماده سبک در اجرای دیوارهای داخلی ساختمانها بخصوص ساختمانهای بلند استفاده می‌شود. مفهوم ساختار پانل گچی خشک عبارتست از صفحات روکش دار گچی که از نظر بافت جزو خانواده تولیدات پانلهای ترکیبی است.

فروش دیوار گچی فوم دار

 

ساختار دیوار گچی فوم دار 
این ساختارشامل گچ (دارای خواص شیمیائی مخصوص با مقاومت مناسب در برابر آتش‌سوزی) که بین دو لایه از ورقهای مقوائی مخصوص قرار می‌گیرد می‌باشد.

ورق روئی برای اجرای انواع مختلف پوشش نهائی شامل: (بتونه کاری، رنگ آمیزی، کاغذ دیواری و...) و یک ورق قوی بعنوان لایه زیرین استفاده می‌شود. این نوع ساختار خشک با مقاومت خوب و مناسب در مقابل آتش‌سوزی و قابل نصب بر روی زیر سازی چوبی، پروفیلهای فلزی (گالوانیزه) و دیوارهای معمولی می‌باشد. این سیستم طوری طراحی شده تا با پوشش مناسب در درزهای اتصال به یک سیستم یکپارچه تبدیل گردد. با استفاده از این سیستم علاوه بر کاهش بار مرده ساختمان اثرات تخریبی حاصل از نیروی زلزله بر ساختمان کاهش یافته و از خسارتهای جانی زیاد در زمان وقوع زلزله جلوگیری می‌شود. طراحان و مهندسین ترکیه پس از زلزله سنگین کوشیلی Kocaili و خسارات سنگین و تخریب بسیاری از ساختمان ها و کشته شدن بسیاری از مردم، کلیه ساختمان های جدید را با این سیستم اجرا می‌نمایند. در این کشور میزان استفاده از این پانل ها به حدود ۱۰ برابر گذشته افزایش یافته است. در ایران طبق آئین نامة ۲۸۰۰، سبک سازی تا مرحله‌ ای صورت می‌گیرد که ممان مقاوم واژگونی به ممان محرک از ۱/۷۵ کمتر نشود.

تاریخچه
قبل از انقلاب ساختار گچی خشک که پس از جنگ جهانی دوم اتفاق افتاد، روکشهای گچی از جمله مصالح انحصاری برای نازک کاری داخلی منازل مسکونی، ساختمانهای اداری، انبارها، بیمارستانها، مدارس، دانشگاهها و انواع مختلف کارهای بنائی بحساب می‌آمد. این سیستم از حدود ۸۰ سال پیش در امریکا و ۶۰ سال گذشته در کشورهای اروپائی بطور گسترده‌ای در منازل مسکونی و ساختمانهای بلند مرتبه استفاده می‌شود.

 

تفاوت پانل‌های گچی خشک با مصالح بنایی
تفاوت این سیستم با دیوارهای اجراشده با مصالح بنائی، پلاستر (گچ و خاک و سفید کاری)، استفاده از نیروی کار کمتر، تمیزی محوطه، پرت و دورریز کمتر، جلوگیری از دوباره کاریها (شامل تخریب گچ و خاک و دیوار جهت عبور لوله‌های تاسیسات برقی و تعمیر مجدد آن)، عدم وجود رطوبت در ملات خیس و زمان لازم جهت خشک شدن، سرعت در کار، هزینه‌های اقتصادی، می‌باشند.

 

ویژگی‌های قابل توجه پانل‌های گچی خشک
کنترل صدا
این نوع ساختار در دو لایه و بر روی زیر سازی چوبی یا فلزی نصب می‌گردد. از اینرو با قرار دادن موادمخصوص مانند پشم شیشه، پشم سنگ یا یونولیت از انتقال صدا، از یک فضا به فضای دیگر جلوگیری می‌شود. دوام این نوع پانل یا تایل گچی در مقابل ترک خوردگی ناشی از حرکت جزئی سازه، انقباض حرارتی و انبساط حرارتی، دارایمقاومت لازم می‌باشند.
برای اطلاع ازقیمت انواع دیوار گچی فوم دار و خرید و فروش دیوار گچی کافیست با بخش فروش پخش مصالح ساختمانی پرتلند تماس بگیرید . تا قیمت دیوار گچی را به شما اعلام نمایید

02144134550 - 09123124540

 فرم سفارش آنلاین

فروش آجر در تهران

خرید گروت در غرب تهران

  توزیع و تهیه مصالح در غرب تهران

مصالح ساختمانی هانی با توجه به نیاز بازار به فروش مصالح ساختمانی و مصالح ارزان در خدمت مشتریان می باشد.

02144134550 - 09123124540

 فرم سفارش آنلاین