خرید گچ سفید کاری
 

لورم ایپسوم متنی است که ساختگی برای طراحی و چاپ آن مورد است. صنعت چاپ زمانی لازم بود شرایطی شما باید فکر ثبت نام و طراحی، لازمه خروج می باشد ...

خرید گچ سفید کاری

گچ سفید کاری به دلیل داشتن ویژگی های منحصربفرد نیاز به زیر سازی خاصی ندارد.تنها میبایست که سطح مورد نظر بدون گرد و غبار و چربی باشد.میتوان از گچ ساختمانی در اندودکاری و سفیدکاری ساختمان ، و موارد دیگر ازجمله زیرکاری با اضافه کردن مقداری خاک استفاده نمود.
گچ از جمله مصالحی است که در صنایع ساختمان سازی از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. گچ به دلیل ویژگی‌هایی که دارد از زمان‌های قدیم در امر ساختمان سازی به کار می‌رفته است. در بسیاری از ساختمان‌های قدیمی مخصوصاً در دوران صفویه که اغلب آنها در اصفهان موجود است، گچ نقش مؤثری داشته است و گچبری‌های بسیار زیبایی از آن دوران باقی مانده‌اند. گچ به علت خواص خود از اولین قدم در ایجاد یک بنا که پیاده کردن حدود زمین و به اصطلاح برای ریختن رنگ اطراف زمین مورد نیاز است و همچنین تا آخرین مراحل بنا، یعنی سفیدکاری و نصب سنگ، باز هم گچ مورد نیاز است. حتی در نقاشی ساختمان هم از گچ استفاده می‌کنند.
مهمترین موارد استفاده گچ به شرح زیر خلاصه شده‌اند.
ساختمان‌سازی: اندود، سفیدکاری، تمیزکاری، پرداخت، گچبری، ملات‌های گچی، آجر، گچ و ماسه، عایق حرارتی و صوتی، ورقه‌های پیش ساخته سقف و کف دیوار، مجسمه سازی
صنعت سیمان: افزایش زمان گیرایی (دیرگیر). هر چه سیمان زودگیرتر باشد، مشتری پسندتر است.
قالبسازی در صنایع چینی و سرامیک: چینی مظروف و قالب وسایل سرامیکی
صنعت شیشه‌سازی: تنظیم ویسکوزیته مذاب (از نظر میزان اکسیژن حل شده یا نشده)
‌صنعت ریخته‌گری: گچ نسوز‌
صنعت کشاورزی: کشاورزی، تهیه کود شیمیایی، تهویه کننده خاک، تهیه سم‌های شیمیایی، تغییراتی که ژیپس در بخش کشاورزی ایجاد می‌کند، شامل موارد زیر است.
‌بهبود ساختمان خاک و نرم کردن خاک‌های رس‌
‌تأمین کلسیم مورد نیاز گیاهان
خنثی کردن سدیم خاکهای قلیایی
ز‌لال کردن آب برکه‌های گلآلود
فعال کردن موجودات میکروسکوپی
تأمین سولفور مورد نیاز گیاهان
یکی از معایب گچ آن است که در برابر رطوبت مقاوم نیست و به سرعت آب جذب می‌کند تا به حالت پایدار خود برسد. هنگامی که چسباننده گچی با آب مخلوط می‌شود، از طریق فرایند گیرش، سبب نگهداری ذرات جامد به همدیگر (به صورت یک توده به هم چسبیده) می‌شود.
انواع گچ ساختمانی
‌گچ‌ها دارای انواع مختلفی هستند که هر کدام کاربرد خاص خود را دارند و شامل موراد زیر است.
گچ خاک
این نوع گچ مختص زیر کار بوده که از آن به عنوان لایه اول گچ کاری استفاده می‌شود.
گچ میکرونیزه
این نوع گچ را برای سفید کاری با مش بالا استفاده می‌کنند.
گچ سفید کاری
از گچ سفید کاری برای لایه نهایی گچ کاری و پرداخت بهره می‌گیرند.
انواع گچ‌های ترکیبی
توجه داشته باشید که نوع دیگری از گچ‌ها وجود دارند که به صورت ترکیبی هستند. در واقع مواد افزودنی داشته و عملیات سبک سازی روی آنها انجام شده و به عنوان عایق مورد استفاده قرار می گیرند که شامل موارد زیر هستند.

جهت خرید گچ با شماره زیر تماس حاصل فرمایید.

02144134550 - 09123124540

09123124540