خرید گونی

خرید گونی

یکی از پر مصرف ترین اقلام در بسته بندی و مصالح ساختمانی در همه كشورها ی جهان  از جمله ايران گوني میباشد.

گونی از بافته شدن الیاف مصنوعی مانند پلي پروپيلن تولید میشود، در واقع گونی از پارچه های زبر که خود ریسمانش از الیاف طبیعی مانند کنف و چتایی و شاهدانه و یا از پلی پروپیلن که نوعی الیاف مصنوعی است بافته میشود. از انواع گونی می توان به کیسه گونی یک لایه, چند لایه, قیف دار یا ولودار، جامبوبگ و بیگ اشاره کرد.

کاربرد گونی

از کاربرد های گونی می توان موارد گوناگونی را نام برد. از گونی های پلاستیکی می توان برای حمل و یا نگهداری انواع و اقسام مصالح ساختمانی استفاده کرد. همچنین گونی ها را میتوان برای حمل محصولات شیمیایی , سیمان و غیره به کار برد.  کاربرد گونی پلاستیکی در صنعت مصالح ساختمانی بعنوان یک ابزار مصرفی تلقی میگردد.

خرید و فروش گونی

با توجه به وجود معادن سنگ و پودر سنگ و ساخت و ساز در شهرهای صنعتی نیاز به گونی برای حمل انواع مصالح ساختمانی از جمله سیمان، گچ، پودر سنگ و ... کاملا مشهود است و با توجه به کاربردهای گونی و از آنجا که گونی ها حجم قابل توجهی از فرآورده های صنعتی و ساختمانی را در خود جای میدهند خرید و فروش  انواع گونی ها بازار انحصاری خود را دارد.

انواع گونی

از انواع گونی میتوان به گونی ساختمانی و گونی شن و ماسه اشاره کرد.

بنا به نوع نیازهای هر صنعت و انواع گونی موجود در بازار، مصرف کنندگان موارد مصرفی و نیاز های خود را می توانند به آسانی تهیه نمایند.

قیمت گونی

قیمت گونی برحسب قیمت مواد اولیه آن متغیر می باشد. در تولید گونی های پلاستیکی که در جهت حمل و نگهداری مصالح ساختمانی  به کار گرفته می شوند مواد اولیه اصلی استفاده می شود که قیمت آن با توجه به قیمت جهانی و قیمت بورس قیمت‌گذاری شده است. در هر حال قیمت گونی بسته به مرغوبیت و کیفیت الیاف به کار رفته در آن و هزینه تولید گونی و همچنین با توجه به ضخامت گونی و نخ استفاده شده در بافت آن در شهرهای مختلف، متفاوت می باشد.

شرکت پخش مصالح ساختمانی هانی این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است که قیمت خرید گونی را مستقیما با تماس با شرکت استعلام نمایند.

 در شرکت پخش مصالح ساختمانی هانی خریداران می توانند با به راحتی انواع گونی و کیسه های بسته بندی مورد نیاز و مصرفی خود را با اطمینان از کیفیت محصولات خریداری نمایند.